Skúmanie otázok o živote a Bohu

O stránke

EveryStudent.sk je bezpečné miesto, kde môžeš preskúmať otázky o tom, kto je Boh a aké by bolo nadviazať s ním vzťah.

Chceme, aby si vedel, že:

  • Rešpektujeme tvoje súkromie. Používame síce cookies, ale na rozdiel od iných stránok ťa po návšteve našej stránky nebudeme naháňať po celom internete s našimi reklamami. Kľudne môžeš navštíviť EveryStudent.sk iba raz a nikdy viac o nás nebudeš počuť.
  • Nič nepredávame a na našej stránke nenájdeš reklamy iných spoločností.
  • Ak sa chceš zapísať na odber našich emailových sérií, môžeš tak urobiť bez obáv (a rovnako jednoducho sa z neho môžeš kedykoľvek odhlásiť). Nezdieľame ani nepredávame emaily našich odberateľov iným – nikdy.

Chceme, aby tvoje skúmanie otázok o živote a o Bohu bolo pod tvojou kontrolou, nie pod našou.

Na EveryStudent.sk nájdeš dobre podložené odpovede na otázky, ktoré zaujímajú mnohých ľudí o Bohu a o tom, aký význam má vzťah s ním. Tieto články písali rôzni autori, z ktorých niektorí sú skutočnými odborníkmi s titulom PhD vo svojom vednom odbore.

Veríme, že ľudia s dôležitými, reálnymi otázkami si zaslúžia inteligentné, faktické a čestné odpovede, bez manipulácie či nátlaku. Príliš veľa ľudí sadá na lep rôznym náboženským šarlatánom, ktorí sa usilujú predovšetkým o finančný zisk (práve preto na našej stránke nič nepredávame ani neprijímame reklamy firiem).

Na stránke EveryStudent.sk adresujeme otázky ako:

EveryStudent ti dáva príležitosť zaslať nám akúkoľvek otázku o živote, viere, Bohu. V priebehu niekoľkých dní dostaneš osobnú (nie automatickú či štandardizovanú) odpoveď od naozajstného človeka. Ak chceš, môžeš s ním potom ďalej pokračovať v rozhovore.

Everystudent bol spustený v roku 2000 a odvtedy na žiadosť ľudí z iných krajín vzniklo ďalších 45 jazykových verzií. Slovenskú stránku navštevuje okolo 1500 ľudí denne. Počet ľudí, ktorí nadviazali vzťah s Bohom vďaka tejto stránke po celom svete sa ráta v stovkách tisíc.

Everystudent vytvorila a vedie bývalá ateistka, ktorá pracuje v neziskovej misijnej organizácii Cru, pôsobiacej v takmer 200 krajinách sveta. Na Slovensku nesie táto spoločnosť názov Hlas pre Krista. Je to ekumenická organizácia, t. j. hlása základné kresťanské doktríny, na ktorých sa zhodne väčšina kresťanských denominácií. Spolupracujeme so všetkými kresťanskými cirkvami (okrem siekt) aj s mnohými kresťanskými organizáciami. Naším cieľom je, aby čo najviac ľudí spoznalo Ježiša Krista a nadviazalo s ním blízky, osobný vzťah. Ak máš záujem o zhrnutie doktrinálnych presvedčení Hlasu pre Krista, napíš nám.

Tu si môžeš prečítať naše Zásady spracovania osobných údajov, ak máš o to záujem. Sú v súlade s európskou i slovenskou legislatívou a pokrývajú všetky potrebné právne aspekty.

Dúfame, že sa zamyslíš nad možnosťou toho, že Boh existuje, má ťa rád a chce s tebou nadviazať vzťah. Neexistuje žiadny iný vzťah, ktorý by tak dokonale uspokojil tie najhlbšie túžby ľudského srdca a mysle.