Skúmanie otázok o živote a Bohu

Začiatky s Bohom

Tešíme sa tvojmu rozhodnutiu pozvať Ježiša do svojho života!

A čo ďalej?

Keby bol vzťah s Ježišom len „náboženstvom“, mohol by si možno očakávať, že ti teraz niekto povie pravidlá, rituály a požiadavky, ktoré máš napĺňať, aby si bol dobrým kresťanom. Možno by si dokonca dostal zoznam vecí, ktoré si máš kúpiť.

No keď si pozval Ježiša do svojho života, nepridal si sa k náboženstvu.

Vstúpil si do vzťahu. S Bohom.

To je úžasná vec!

Možno teraz rozmýšľaš, aké to bude – byť vo vzťahu s Bohom. Čo by si mal očakávať? A čo je najdôležitejšie: ako môže vôbec človek začať spoznávať niekoho, ako je Boh?

Máme pre teba pár tipov. Viktor (vedúci stránky EveryStudent.sk) a Evka (vedúca e-koučov) by ti radi pomohli rásť v tvojom novom vzťahu s Bohom.

Zostavili sme pre teba stránku ZaciatkysBohom.sk a taktiež tzv. Štartovací balíček. Je to bezplatná séria ôsmich emailov, v ktorých ti poradíme, ako ďalej, a odporučíme ti kvalitné zdroje, ktorých štúdium ťa celkom iste posunie na tvojej ceste s Ježišom. Ak budeš mať pri čítaní týchto správ akékoľvek otázky, pokojne nám napíš a pokúsime sa ti pomôcť. 

Čo sa dozvieš počas odoberania Štartovacieho balíčka:
Ako si môžeš byť istý, že Ježiš vstúpil do tvojho života?
Čo Boh urobil, aby si ťa pritiahol k sebe?
V čom je Božia láska iná a prečo na tom záleží?
Prečo tvoj vzťah s Bohom stojí predovšetkým na ňom, a nie na tebe? 
Čo znamená dôverovať Bohu?
A čo keď zhrešíš? Môže ti Boh odpustiť?
Prečo a ako si nájsť kresťanské spoločenstvo vo svojom okolí?

Každý email ti pomôže pochopiť niečo dôležité o tvojom priateľstve s Bohom (samozrejme len vtedy, ak budeš venovať čas a pozornosť štúdiu zdrojov, ktoré ti budeme postupne posielať).

Nemusíš byť študent, aby si mohol odoberať túto sériu – je úplne pre všetkých. Po prihlásení na odber ti prvá správa príde okamžite (ak nie, skontroluj si priečinok Spam). Ďalšie budeš dostávať postupne každý štvrtý alebo piaty deň.

Veríme, že ti tento balíček pomôže, povzbudí a nasmeruje ťa!

Viktor a Evka