Skúmanie otázok o živote a Bohu

Hľadanie pravdy

* povinné


Keď som bola ateistka, viera v Boha bola pre mňa tá najzáhadnejšia vec na svete. Zamýšľala som sa nad tým, ako vôbec môže logicky rozmýšľajúci človek veriť v Boha.

Možno si na tom podobne.

Našťastie som postupne objavila odpovede, ktoré ma presvedčili a postupne zmenili môj život. Preto som sa rozhodla pomôcť aj iným a previesť ich cestou objavovania. Vytvorila som sériu siedmich emailov pod názvom “Hľadanie pravdy”.

Táto séria je úplne zadarmo. Som presvedčená, že keď sa prihlásiš na jej odber, stane sa pre Teba jedinečným zdrojom informácií.

V sérii “Hľadanie pravdy” budeme hovoriť o týchto témach:
– Ako človek získa vieru?
– Pochybnosti. Je možné mať 100% istotu?
– Logické a vedecké dôkazy Božej existencie.
– Dôkazy proti existencii Boha.
– Ako môžeme na vlastnej koži zažiť Božiu lásku?

Nemusíš byť študent, aby si mohol odoberať túto sériu – je úplne pre všetkých. Po prihlásení na odber Ti prvá správa príde okamžite (ak nie, skontroluj si priečinok Spam). Ďalšie budeš postupne dostávať postupne každý tretí deň.

Ak s niečím nebudeš spokojný, na konci každého emailu sa nachádza odkaz, prostredníctvom ktorého môžeš odber kedykoľvek zrušiť.

Ak sa chceš prihlásiť na odber série “Hľadanie pravdy”, vyplň svoje krstné meno, emailovú adresu a klikni na “Prihlás ma”. Tvoju emailovú adresu zachováme v bezpečí a nebudeme ju nikdy s nikým zdieľať, ani Ťa nebudeme v budúcnosti spamovať inými mailami.

Verím, že sa Ti táto séria bude páčiť.

S pozdravom,

Marilyn Adamson
Riaditeľka www.everystudent.com (anglická verzia everystudent.sk)

PS: A ešte jedna rada na záver: na našej stránke nájdeš možnosť odoberať viacero emailových sérií. Odporúčame ti však začať naraz iba jednou – aby si si jednotlivé správy a odporúčané odkazy stíhal v pokoji prečítať a premýšľať nad nimi. V poslednej správe potom nájdeš odkaz na ďalšiu sériu, ktorá prirodzene nadväzuje na túto.